2016-12-05

Aeroklub Ostrowski: Zbieramy na Bociana!

Aeroklub Ostrowski prowadzi zbiórkę na zakup szybowca Bocian. Większość pilotów aeroklubu swoją przygodę z lataniem rozpoczynała właśnie od Bociana.

Dla szybowników „Bocian” jest jak pierwszy w życiu rowerek dla każdego z nas. Większość pilotów rozpoczynała na tym szybowcu swoją lotniczą przygodę. W Aeroklubie Ostrowskim przez lata dwa latające „Bociany” dobiegły jednak granicy swojego resursu i pilnie potrzeba dla naszego klubu dwumiejscowego szybowca szkolnego.

Spróbujmy wspólnie zebrać potrzebną kwotę. Aeroklub ogłasza powszechną zbiórkę na zakup szybowca Bocian, który będzie przez kolejne lata służył do lotów w Michałkowie. Adres internetowy zrzutka.pl/nowybocian Prosimy rozpowszechnić tą akcję. Nawet najmniejsza wpłata będzie dużym wsparciem, liczymy na efekt skali. Niech każdy przekaże ile może. Jeśli ktoś ma możliwość prosimy zaprosić firmy lub instytucje do sponsorowania tego zakupu. Możemy w zamian okleić szybowiec, zorganizować loty widokowe, event, nadać certyfikat „Partnera AO” z reklamą na stronie www.michalkow.pl. Jest wiele możliwości...

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem lub Dyrektorem Aeroklubu Ostrowskiego Tadeuszem Malarczykiem dyrektor@michalkow.pl, tel. 601 688 111.

Z lotniczym pozdrowieniem
Zarząd i piloci z Michałkowa

Ocena:  
( 3 )      słaby
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię