2014-04-16

AeroBayArt - lotnictwo w twoim domu

Lotnictwo jest od wielu lat pasją dyrekcji AeroBayArt, dlatego też firma postanowiła zaistnieć na rynku lotniczym jako jedna z pierwszych organizacji zajmujących się renowacją i konserwacją nielotnych samolotów w Polsce.

AeroBayArt zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników odznaczających się precyzją, kreatywnością i doświadczeniem. Jak mówią przedstawiciele firm -Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań i wymagań klienta w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Podstawowym zadaniem firmy AeroBayArt jest zapewnienie właściwej opieki konserwatorskiej lotniczym eksponatom muzealnym. Głównym celem konserwacji muzealiów jest przywracanie im walorów ekspozycyjnych, ochrona oraz zapewnienie integralności fizycznej, historycznej i artystycznej.

AeroBayArt zajmuje się głównie obrotem sprzętem lotniczym wycofanym z eksploatacji, czyli po wypracowanym resursie bądź po wypadkach. Samoloty, silniki, śmigła czy też inne podzespoły które są skazane na zezłomowanie, mogą odzyskać drugie życie. Co prawda nie będą już pełniły swojej pierwotnej funkcji, ale znajdą miejsce w muzeach, prywatnych kolekcjach, jako reklamy czy też pomniki.
W ofercie możemy znaleźć dość nietypowe usługi, jak np. dostosowanie samolotu do indywidualnych potrzeb. Pracownicy tworząc zgrany zespół, dokładają wszelkich starań aby urzeczywistnić wizję klienta. Samolot restauracja, sauna w samolocie, czemu nie?? Jedynymi ograniczeniami w tworzeniu unikalnych projektów są prawa fizyki oraz wyobraźnia klienta.

AeroBayArt to nie tylko samoloty…


Właściciel firmy skoncentrowany jest na sztuce - na finezyjnej sztuce tworzenia mebli z wyselekcjonowanych części samolotów. Z pasji oraz szacunku do lotnictwa tworzymy unikalne produkty najwyższej jakości. Poświęcamy naszą pracę osobom, które dzielą tę samą pasję oraz miłość do sztuki.

Stolik z silnika gwiazdowego


Firma AeroBayArt zdecydowała się połączyć wnętrze silnika gwiazdowego ze stołem. Ten szczegółowo wykonany stół jest połączeniem starannie wypolerowanych tłoków oraz chromowanych korbowodów. Wszystko to zakończone jest czystym, okrągłym szkłem. 1200 godzin pracy, z dbałością o każdy szczegół. Stół jest doskonałym uzupełnieniem każdego nowoczesnego wnętrza, zarówno w prywatnych domach, biurach czy kolekcjach sztuki - dla osób ceniących awangardowe rozwiązania.Źródło: AeroBayArt

Ocena:  
( 17 )      znakomity :)
  Opinii:  

3

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-02-26 14:30:04 ~~stefan I wesoły~~

a ja się Panowie z Wami nie mogę zgodzić. Podejrzewam, że to co zostało tutaj pokazane na zdjęciach to jest odzysk z faktycznego, lotniczego złomu. Lepiej stworzyc cos niebanalnego, niz przetopic na zyletki.

Utworzony: 2017-01-01 19:23:48 ~~Zaniepokojony~~

Wypada się tylko zgodzić z "Obywatelem". To smutne i przykre, że portal promujący aktywne lotnictwo popiera tak cos słabego. Firma oferująca tego typu "gadżety" (raczej dla snobistycznej klienteli) winna znaleźc sobie płatną platformę reklamową dla promowania swojej stricto "złomiarskiej" działaności. Niechęc do postsowieckiego sprzętu i kasa nie powinny zaćmić zdrowego spojrzenia na unikaty. Nie wszystko jest na sprzedaż ...

Utworzony: 2016-10-20 02:30:25 ~~Obywatel~~

Gratuluje lotniczej polsce wspieranie DEWASTACJI KLASYKÓW !!!