2017-03-01

AKi: Finaliści konkursu wiedzy o lotnictwie

Aeroklub Kielecki zakończył pierwszy, internetowy etap III Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie. Drugi etap odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego 4 marca.

Aeroklub Kielecki zakończył pierwszy etap III Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniono 20 osób, które wykazały się największą wiedzą i mają szansę powalczyć w finale o główną nagrodę – szkolenie szybowcowe.

Drugi etap odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego 4 marca o godzinie 14:00. Jego uczestnicy wezmą udział w wykładzie o tematyce lotniczej oraz będą mieli możliwość zwiedzenia Aeroklubu i zapoznania się z jego zapleczem.

Aeroklub dziękuje wszystkim za udział i zaprasza na przyszłoroczną edycję konkursu. Zachęca także do zapisywania się na podstawowe szkolenie szybowcowe wszystkie chętne osoby, niezależnie od wyniku w konkursie, oraz wieku.

Zaproszenie do konkursu, którego celem jest rozwinięcie zainteresowań i poszerzenie wiedzy z zakresu lotnictwa młodzieży, Aeroklub Kielecki kierował do wszystkich uczniów z województwa świętokrzyskiego w wieku 14-19 lat.
red

Ocena:  
( 0 )      nie oceniany
  Opinii:  

0

  

Dodaj swoją opinię