2015-12-22

25 BKPow: IV Światowe Igrzyska Lotnicze

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w spadochronowej celności lądowania podczas IV Światowych Igrzysk Lotniczych w Dubaju.

W dniach od 1 do 12 grudnia br. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyły się IV Światowe Igrzyska Lotnicze, gdzie Polskę reprezentowało 25 najlepszych sportowców w kilkunastu dyscyplinach lotniczych.

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w dyscyplinie spadochronowej na celność lądowania.

Kwalifikacje do tych zawodów odbywały się na podstawie wyników ostatnich Mistrzostw Świata lub rankingów światowych.

Spadochronowa Reprezentacja Kobiet do samego końca walczyła o utrzymanie miejsca medalowego. Ostatecznie drużynie, mimo świetnej formy, zabrakło lotniczego szczęścia i 2 centymetrów do medalu.

Ppor. Agnieszka Wiesner mimo bardzo dobrego wyniku – 7 centymetrów w siedmiu skokach (w tym czterech bezbłędnych) nie załapała się na podium i ostatecznie uplasowała się na piątym miejscu.

Pierwsza była Chinka z wynikiem 3 cm, druga Francuzka z wynikiem 5 cm, a trzecia Rosjanka (6 cm). Igrzyska oraz cały miniony sezon spadochronowy można uznać za wyjątkowo udany. Medale na Mistrzostwach Europy, wysokie 10 miejsce na Wojskowych Światowych Igrzyskach Sportowych oraz czołowa piątka na Światowych Igrzyskach Lotniczych to tegoroczne sukcesy ppor. Agnieszki Wiesner.

Skoki na ten rok zakończone i można udać się na zasłużony odpoczynek, tak aby w przyszłym roku, w pełni sił , rozpocząć rywalizację na arenie międzynarodowej.

Źródło: 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

209

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-04-26 09:59:42 ~~Rick~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes In our world little individual is definitely worth you personally weep over the man, the only one which valued at someone protesting to get the dog will never cause you to be want!

Utworzony: 2017-04-25 11:30:18 ~~Brian~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Irrespective of when you start, the main thing can be you shouldn't break soon after beginning.

Utworzony: 2017-04-23 10:13:54 ~~Shane~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Society primarily believe impassability, to be able to disappear.

Utworzony: 2017-04-21 18:24:50 ~~Marcus~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Being successful is just not crucial, the vital isn't easy business.

Utworzony: 2017-04-20 06:39:20 ~~Jeffrey~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Need to know what is happening across the country, you are required to have a look at the people.