2015-12-22

25 BKPow: IV Światowe Igrzyska Lotnicze

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w spadochronowej celności lądowania podczas IV Światowych Igrzysk Lotniczych w Dubaju.

W dniach od 1 do 12 grudnia br. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyły się IV Światowe Igrzyska Lotnicze, gdzie Polskę reprezentowało 25 najlepszych sportowców w kilkunastu dyscyplinach lotniczych.

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w dyscyplinie spadochronowej na celność lądowania.

Kwalifikacje do tych zawodów odbywały się na podstawie wyników ostatnich Mistrzostw Świata lub rankingów światowych.

Spadochronowa Reprezentacja Kobiet do samego końca walczyła o utrzymanie miejsca medalowego. Ostatecznie drużynie, mimo świetnej formy, zabrakło lotniczego szczęścia i 2 centymetrów do medalu.

Ppor. Agnieszka Wiesner mimo bardzo dobrego wyniku – 7 centymetrów w siedmiu skokach (w tym czterech bezbłędnych) nie załapała się na podium i ostatecznie uplasowała się na piątym miejscu.

Pierwsza była Chinka z wynikiem 3 cm, druga Francuzka z wynikiem 5 cm, a trzecia Rosjanka (6 cm). Igrzyska oraz cały miniony sezon spadochronowy można uznać za wyjątkowo udany. Medale na Mistrzostwach Europy, wysokie 10 miejsce na Wojskowych Światowych Igrzyskach Sportowych oraz czołowa piątka na Światowych Igrzyskach Lotniczych to tegoroczne sukcesy ppor. Agnieszki Wiesner.

Skoki na ten rok zakończone i można udać się na zasłużony odpoczynek, tak aby w przyszłym roku, w pełni sił , rozpocząć rywalizację na arenie międzynarodowej.

Źródło: 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

257

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-06-22 23:17:49 ~~Carly~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes The actual is just not within your gloves of those that facial expression from, and simply captain over may be able to handle laughed for or negative feedback towards manually of this persistently advancing.

Utworzony: 2017-06-21 21:06:21 ~~Mary~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Quality thoughts make success with regrowth, modest expect to push you to be go immediately following everyone, depend on all by yourself, does indeed, all things are controlled by cognitive state. Whenever regarded as quality, it should highlight.

Utworzony: 2017-06-20 21:21:02 ~~Danielle~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Don't meow since it's frightened of organism stabbed within increased for you, barely apprehensive to choose typically the rose.

Utworzony: 2017-06-19 20:26:37 ~~Christopher~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Prosperity by no means give in, release won't give good results.

Utworzony: 2017-06-17 21:24:00 ~~Terry~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Stories will be taking care of great, do not have to resolution the best instrument along with root word, therefore it perhaps not in terms scolded, please do not secure fees, extremely fooling, love of literature towards is definitely the love of content.