2015-12-22

25 BKPow: IV Światowe Igrzyska Lotnicze

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w spadochronowej celności lądowania podczas IV Światowych Igrzysk Lotniczych w Dubaju.

W dniach od 1 do 12 grudnia br. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyły się IV Światowe Igrzyska Lotnicze, gdzie Polskę reprezentowało 25 najlepszych sportowców w kilkunastu dyscyplinach lotniczych.

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w dyscyplinie spadochronowej na celność lądowania.

Kwalifikacje do tych zawodów odbywały się na podstawie wyników ostatnich Mistrzostw Świata lub rankingów światowych.

Spadochronowa Reprezentacja Kobiet do samego końca walczyła o utrzymanie miejsca medalowego. Ostatecznie drużynie, mimo świetnej formy, zabrakło lotniczego szczęścia i 2 centymetrów do medalu.

Ppor. Agnieszka Wiesner mimo bardzo dobrego wyniku – 7 centymetrów w siedmiu skokach (w tym czterech bezbłędnych) nie załapała się na podium i ostatecznie uplasowała się na piątym miejscu.

Pierwsza była Chinka z wynikiem 3 cm, druga Francuzka z wynikiem 5 cm, a trzecia Rosjanka (6 cm). Igrzyska oraz cały miniony sezon spadochronowy można uznać za wyjątkowo udany. Medale na Mistrzostwach Europy, wysokie 10 miejsce na Wojskowych Światowych Igrzyskach Sportowych oraz czołowa piątka na Światowych Igrzyskach Lotniczych to tegoroczne sukcesy ppor. Agnieszki Wiesner.

Skoki na ten rok zakończone i można udać się na zasłużony odpoczynek, tak aby w przyszłym roku, w pełni sił , rozpocząć rywalizację na arenie międzynarodowej.

Źródło: 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

16

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2016-07-07 14:08:26 ~~Soffiya~~

this is clean and post graceful and nice use of images.
Just killer. Nice work youdone in this post!
The post is explaining your Hard Work
http://showboxforpc.co/

Utworzony: 2016-07-02 05:53:23 ~~mohan~~

This article looking great.
http://www.aazee.com/cinema-box-app-download-cinema-box-apk-for-android.html is a full entertainment anddroid app which only allows you to enjoy unlimited videos

Utworzony: 2016-06-24 07:22:24 ~~jacob~~

Now you can stream all latest videos, films and even live sports also from mobile phone using http://mobdroappdownloads.com/ android application. Also check http://mobdroappdownloads.com/apps-like-mobdro-alternatives/ for free.

Utworzony: 2016-06-01 19:46:26 ~~Perfect App~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes
thanks much!

Utworzony: 2016-05-27 21:57:32 ~~Hassy~~

mobdro is an excellent app to access a variety of latest HD movie contents and TV series and episodes at a quick pace. free mobdro http://mobdroapkdownload.com/ on your mobdoe and pc.