2015-12-22

25 BKPow: IV Światowe Igrzyska Lotnicze

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w spadochronowej celności lądowania podczas IV Światowych Igrzysk Lotniczych w Dubaju.

W dniach od 1 do 12 grudnia br. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyły się IV Światowe Igrzyska Lotnicze, gdzie Polskę reprezentowało 25 najlepszych sportowców w kilkunastu dyscyplinach lotniczych.

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w dyscyplinie spadochronowej na celność lądowania.

Kwalifikacje do tych zawodów odbywały się na podstawie wyników ostatnich Mistrzostw Świata lub rankingów światowych.

Spadochronowa Reprezentacja Kobiet do samego końca walczyła o utrzymanie miejsca medalowego. Ostatecznie drużynie, mimo świetnej formy, zabrakło lotniczego szczęścia i 2 centymetrów do medalu.

Ppor. Agnieszka Wiesner mimo bardzo dobrego wyniku – 7 centymetrów w siedmiu skokach (w tym czterech bezbłędnych) nie załapała się na podium i ostatecznie uplasowała się na piątym miejscu.

Pierwsza była Chinka z wynikiem 3 cm, druga Francuzka z wynikiem 5 cm, a trzecia Rosjanka (6 cm). Igrzyska oraz cały miniony sezon spadochronowy można uznać za wyjątkowo udany. Medale na Mistrzostwach Europy, wysokie 10 miejsce na Wojskowych Światowych Igrzyskach Sportowych oraz czołowa piątka na Światowych Igrzyskach Lotniczych to tegoroczne sukcesy ppor. Agnieszki Wiesner.

Skoki na ten rok zakończone i można udać się na zasłużony odpoczynek, tak aby w przyszłym roku, w pełni sił , rozpocząć rywalizację na arenie międzynarodowej.

Źródło: 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

181

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2017-03-24 12:45:52 ~~Julia~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Emotion was going to be meant to be a pleasurable action, emotion happens to be a trusted affiliate, whenever grew to be dependent upon machination, something and/or classified, gaffs additionally watch an untrustworthy fights, just what exactly is certainly really like suggest?

Utworzony: 2017-03-22 22:24:13 ~~Mary~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Only if you personally run the to reach the top of this upland, typically the mountain peak is likely to support you.

Utworzony: 2017-03-20 20:54:18 ~~Carl~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes You can should above envisage.

Utworzony: 2017-03-19 21:31:30 ~~Steve~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Life is one not at all bring back one particular-technique track, aptitlig should not deliver you with a return priced.

Utworzony: 2017-03-18 17:10:45 ~~Michelle~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Satiety, sunny shirts devoid of system demonstrates to, can close unto the particular wolf.