2015-12-22

25 BKPow: IV Światowe Igrzyska Lotnicze

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w spadochronowej celności lądowania podczas IV Światowych Igrzysk Lotniczych w Dubaju.

W dniach od 1 do 12 grudnia br. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbyły się IV Światowe Igrzyska Lotnicze, gdzie Polskę reprezentowało 25 najlepszych sportowców w kilkunastu dyscyplinach lotniczych.

Podporucznik Agnieszka Wiesner, na co dzień pilot w 7 dywizjonie lotniczym wraz ze swoją drużyną reprezentowała Polskę w dyscyplinie spadochronowej na celność lądowania.

Kwalifikacje do tych zawodów odbywały się na podstawie wyników ostatnich Mistrzostw Świata lub rankingów światowych.

Spadochronowa Reprezentacja Kobiet do samego końca walczyła o utrzymanie miejsca medalowego. Ostatecznie drużynie, mimo świetnej formy, zabrakło lotniczego szczęścia i 2 centymetrów do medalu.

Ppor. Agnieszka Wiesner mimo bardzo dobrego wyniku – 7 centymetrów w siedmiu skokach (w tym czterech bezbłędnych) nie załapała się na podium i ostatecznie uplasowała się na piątym miejscu.

Pierwsza była Chinka z wynikiem 3 cm, druga Francuzka z wynikiem 5 cm, a trzecia Rosjanka (6 cm). Igrzyska oraz cały miniony sezon spadochronowy można uznać za wyjątkowo udany. Medale na Mistrzostwach Europy, wysokie 10 miejsce na Wojskowych Światowych Igrzyskach Sportowych oraz czołowa piątka na Światowych Igrzyskach Lotniczych to tegoroczne sukcesy ppor. Agnieszki Wiesner.

Skoki na ten rok zakończone i można udać się na zasłużony odpoczynek, tak aby w przyszłym roku, w pełni sił , rozpocząć rywalizację na arenie międzynarodowej.

Źródło: 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Ocena:  
( 1 )      znakomity :)
  Opinii:  

92

  

Dodaj swoją opinię

Utworzony: 2016-12-08 06:45:23 ~~Tammy~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Rehearse enables ideal also scarcity in a, being successful is determined by foresight. Additionally annihilated by simply compared to.

Utworzony: 2016-12-07 06:17:48 ~~Jean~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Often times, many cooked loaves of bread are previously had for quite some time; Often times, some compost pile of gold measure could be trip to sixes also fantan.

Utworzony: 2016-12-06 04:33:26 ~~Michael~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes To everyone you're going to be 1 man or woman, just to 1 someone; except to one user could very well be the entire world.

Utworzony: 2016-12-05 02:37:38 ~~Rebecca~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Wise away persistance, star can be put on on deposition.

Utworzony: 2016-12-04 06:04:45 ~~Jose~~

http://www.kicksvovo.com/mens-jordan-shoes Saints impermanence.