2016-11-14

Seminarium GIS w praktyce

15 grudnia w Warszawie odbędzie się XXXI seminarium w cyklu GIS W PRAKTYCE „Miejskie systemy GIS, dane przestrzenne w zarządzaniu miastami”.

Weź udział w seminarium w cyklu GIS W PRAKTYCE, które odbędzie się 15 grudnia br. w Warszawie. Jego celem jest przedstawienie zastosowania systemów GIS w zarządzaniu miastami. Podczas tego spotkania wysłuchasz interesujących wykładów i case study nt. zastosowania danych przestrzennych w miastach, na przykładzie MSIP w Kielcach, Systemu Informacji Przestrzennej Gdańska oraz doświadczeń warszawskiej straży miejskiej. Seminarium to także okazja do spotkania i porozmawiania z zaproszonymi specjalistami, a także wymiany doświadczeń i spostrzeżeń pomiędzy wszystkimi zgromadzonymi na seminarium osobami zainteresowanymi omawianą tematyką.

Między innymi w programie:
 • Modelowanie przestrzenne GIS w poprawie jakości życia w miastach (Prof. dr hab. inż. Dariusz Gotlib, Politechnika Warszawska)
 • GIS w warszawskiej Straży Miejskiej (Olga Prasolik, Z-ca Naczelnika Wydziału Centralne Stanowisko Kierowania)
 • Budowa systemu informacji przestrzennej miasta od podstaw na przykładzie Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej (MSIP) w Kielcach. (Leszek Najgeburski, U.M. w Kielcach)
 • System Informacji Przestrzennej Gdańska – rozwiązania systemowe (Krystyna Żochowska, Główny Specjalista, Administrator SIP Urząd Miejski w Gdańsku, Mateusz Żuk, Specjalista ds. GIS w Biurze Rozwoju Gdańska)
 • Otwieranie danych – doświadczenia Warszawy (Tadeusz Osowski, Z-ca dyrektora Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji, Urząd Miasta Warszawa)
 • Portal Geostatyczny – źródło informacji o przestrzeni i społeczeństwie miast (Janusz Dygaszewicz, dyrektor Departamentu Programowania i Koordynacji Badań GUS)

 • Szczegółowy program szkolenia oraz tematyka kolejnych warsztatów w tym cyklu: www.cpi.com.pl

  Zapraszamy do skorzystania z 10 proc. rabatu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  Organizatorem seminarium jest Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.

  Źródło: Centrum Promocji Informatyki

  Ocena:  
  ( 0 )      nie oceniany
    Opinii:  

  0

    

  Dodaj swoją opinię